• CZ

Služby

Estetické bílé výplně

Estetické bílé výplně

Dejte přednost výplni, která je takřka neviditelná. Správnou kombinací odstínů a barev dokážeme vytvořit výplň, která je od vlastního zubu téměř nerozeznatelná. K dalším výhodám bílé plomby patří vysoká šetrnost, mechanická odolnost a dlouhá životnost.

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření kořenových kanálků

Edondoncii neboli čištění zubních kanálků, která spočívá v komplexním ošetření kořenového systému zubu, provádíme velice citlivě. Léčba zahrnuje odstranění mrtvé či infikované zubní dřeně, výplachovou dezinfekci zubu a následné plnění kořenových kanálků.

Korunky a můstky

Korunky a můstky

Přišli jste o část zubu? Zastavte se u nás a váš chrup bezbolestně doplníme. Pro bezchybný estetický výsledek používáme kvalitní korunky, nebo můstky, které nasazujeme na obroušený zub.

Dentální hygiena

Dentální hygiena

Trápí vás zubní kámen nebo krvácení dásní? Pravidelná dentální hygiena vede nejen k eliminaci zubního plaku a pigmentací, ale je nezbytnou prevencí vzniku zánětlivých onemocněních dásní. Během profesionálního ošetření vás také provedeme správnou péčí o chrup.

Bělení zubů

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu? Nabízíme šetrné a účinné bělení zubů, které vydrží několik let. Díky individuálnímu přístupu zubního specialisty nemusíte mít obavy ze zvýšené citlivosti zubů nebo podráždění dásní. Prostřednictvím citlivého bělení získáte zdravý a krásný úsměv.

Plazmoterapie

Plazmoterapie

Tato unikátní technika spočívá ve vstřikování pacientovi krevní plazmy do měkkých tkání dásní. Po ošetření dochází k eliminaci svědění a zápachu z úst, zastavování parodontózy, pohyblivosti zubů a ke tvorbě nového kolagenu. Pomocí plazmoterapie pomáháme účinně revitalizovat dásně.

Zavedení implantátů

Zavedení implantátů

Zubní náhrada představuje dokonalé řešení ztráty vlastního zubu. Zásluhou kvalitních materiálů a přímého upevnění do čelistní kosti plní implantát všechny funkce původního zubu. Zajistí vám tak vizuální doplnění chrupu a rovněž i pevný skus.

Estetická úprava dásně

Estetická úprava dásně

Vlivem vrozených predispozic, stárnutí či náhlých zánětů může dojít k různým změnám barvy či deformace tvaru dásní. V našich ordinacích se soustředíme na ošetření zabarvené dásně a úpravu nerovnosti linie okraje dásní. Obě nápravy řešíme chirurgickým výkonem.

Ošetření dětí

Ošetření dětí

Dopřejte svým dětem nejlepší zubní péči. V našich ordinacích ošetřujeme vždy jemně a bez bolesti. Vaše ratolesti naučíme správné technice čištění, čímž můžeme společně předejít tvorbě bolestivých kazů a současně také přispět ke zdravému dětskému chrupu.

Jednoduše se objednejte