• CZ

Dentální hygiena

Víte, že dentální hygiena je klíčem k dlouhodobému zdraví vašich zubů? V dnešní době, kdy naše strava obsahuje různé potraviny a životní prostředí je stále náročnější, je nezbytné udržovat naše zuby v dokonalém stavu. Pro zachování dokonalého úsměvu a kvality zubů doporučujeme navštívit specialistu na dentální hygienu alespoň 2x ročně.

Během vaší návštěvy specialisté odstraní všechny mikroorganismy a nečistoty z vašich zubů, včetně odolného zubního kamene. Naučí vás, jak správně používat dentální pomůcky, které máte doma, a doporučí vám ty nejlepší produkty pro vaši individuální péči.

Máte obavy z bolesti? Nemějte! Díky moderním technologiím a nástrojům s ultrazvukovými vibracemi je celý proces komfortní. A pokud máte citlivější oblasti, můžeme použít lokální anestezii pro vaše pohodlí.

Pokud si myslíte, že vaše zuby jsou bez poskvrny, připomeňte si, jak často pijete kávu nebo čaj. Naše speciální metoda s airflow a jemným práškem efektivně odstraní pigmentaci způsobenou potravinami a nápoji. A pro dokonalý závěr vaší návštěvy aplikujeme remineralizační terapii. Tato terapie zahrnuje nanesení laku s vysokým obsahem fluoru, což posiluje vaše zuby a chrání je před kazem.

Vaše zuby zaslouží jen to nejlepší. Zarezervujte si u nás termín a objevte kvalitní péči, kterou poskytujeme. Váš úsměv je naší prioritou!

Jednoduše se objednejte